Vítejte

Vítejte v Podhájí!

Příjemný apartmán pro 2 osoby + přistýlka nabízí ubytování v malebné krajině a je ideálním výchozím bodem jak pro pěší či cyklovýlety, tak pro výlety za památkami a dalšími atrakcemi. Pobyt si zde užije celá rodina.

Apartmán obklopuje čistá a svěží příroda CHKO Blanského lesa a leží přímo na stezce vedoucí na vrchol hory Kleť, odkud můžete dohlédnout až na vrcholky Alp nebo zde posedět v místní stylové restauraci. Blanský les je doslova protkán pěšími a cyklostezkami, takže si každý vybere dle svých požadavků.

Ať už pěšky, na kole či autem můžete vyrazit do nedalekého historického centra Českého Krumlova, památky zapsané na Seznamu světového dědictví UNESCO. Město, kterému dominuje rozlehlý hrad a zámek, nabízí kromě památek, muzeí, také lokální gastronomii a mnoho zábavných akcí během celého roku. V nedalekém okolí láká k návštěvě barokní náves Holašovic (památka UNESCO), klášter ve Zlaté Koruně nebo zřícenina Dívčí Kámen.

Zážitkem pro malé i velké jsou jistě vodácké výlety na řece Vltavě – od Vyššího Brodu až po Zlatou Korunu. Za vodními radovánkami se můžete vydat také k vodní nádrži Lipno. Lipensko však nabízí mnohem více – stezka korunami stromů, bobová dráha, minigolf a další.

Během pobytu v Podhájí si však můžete užít i relaxaci. Sousední penzion nabízí různé masáže a léčivé koupele.

Těšíme se na Vaši návštěvu!
Pohled ze předu (373)zadní pohled (363)Kuchyň

Nezařazené

Žádné komentáře to “Vítejte”

Leave a Reply

(required)

(required)